Program Ambasador

Polecaj Edison Energia. Za każde polecenie otrzymasz 500 zł, które możesz wymienić na zakup ofert z rabatami lub zamówić kartę, na którą możesz przelać zgromadzone środki.


Zarejestruj się na platformie
programu Ambasador

Wejdź na platformę https://edison.openbenefit.pl/ i zarejestruj się za pomocą danych w pakiecie powitalnym, który otrzymałeś od Doradcy Edison podczas spotkania.

Dziękujemy Państwu za wybór naszej firmy. Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne.

Stale doskonalimy się, aby wszystkie nasze projekty spełniały Państwa najwyższe oczekiwnia i były wizytówką naszej firmy. Raz jeszcze dziękujemy za okazane nam zaufanie. Dzięki Państwu możemy się rozwijać i realizować kolejne projekty.

Znasz kogoś kto chce zacząć korzystać ze Słońca?

Poleć nas rodzinie lub znajomym i ciesz się premią w postaci doładowania Twojego konta na platformie Edison kwotą 500 zł za każdego klienta, który sfinansuje instalacje fotowoltaiczną z Twojego polecenia. W ten sam sposób nagrodzimy Cię jeśli zachęcisz innych do współpracy z nami – pokazując im efekty naszej pracy. Nagrodę możesz przeznaczyć na wiele wybranych dla Ciebie benefitów lub doładowanie karty przedpłaconej Edison Energia! U nas to Ty decydujesz na co wydasz zgromadzone środki z programu Ambasador.

Czy Twoi sąsiedzi interesują się Twoją instalacją?

Zamiast ciągle odpowiadać na te same pytania- po prostu im to pokaż! Zgódź się na umieszczenie przy swojej instalacji banneru z naszym logo. W zamian otrzymasz minimum 100 zł jako doładowanie e-konta na platformie Ambasador.

Jesteś zadowolonym posiadaczem instalacji fotowoltaicznej?

Wyraź swoją opinię na temat Edison Energia. Pochwal się swoją instalacją fotowoltaiczną w mediach społecznościowych. Zrób zdjęcie i opublikuj je na Facebooku albo Instagramie, pamiętając o dodaniu hasztagów #EdisonEnergia i #InteligentnaEnergia Możesz też nagrać krótki film, w którym wystawisz nam referencje. W zamian prześlemy Ci zestaw gadżetów Edison Energia.

Nie masz jeszcze pakietu powitalnego do platformy premiowej Edison Energia?

Każdy klient podpisując z nami umowę otrzymuje pakiet powitalny z danymi umożliwiającymi zarejestrowanie się na naszej platformie premiowej. Jeśli nie otrzymałeś swojego dostępu, skontaktuj się z nami koniecznie!